LED osvětlení do hal musí být kvalitní 21. 6. 2021

Na vše dobře vidět je základ, který platí u všeho. Obzvláště velké nároky jsou pak kladeny na osvětlení ve výrobních halách a skladech, které jsou většinou tmavé a lampy nebo lustry jsou často jediným zdrojem světla. I proto je tak důležité mít kvalitní LED osvětlení do hal.

I u LED osvětlení do hal je důležitý design

Nároky na osvětlení jsou obecně stále vyšší a zákazníci náročnější. Kvalitní LED osvětlení do hal už nemůže mít jenom perfektní výkon, i když ten je samozřejmě zásadní, ale důležitá je i jeho designová stránka - musí se také líbit.

Jaké vybrat LED osvětlení do hal?

Do hal vybíráme LED průmyslové osvětlení vysokého krytí IP65, které je vyrobeno z kvalitních materiálů. Do prašných a namáhaných prostor je ideální používat průmyslové zářivky, protože odolají prachu, vlhku i vodě a jsou odolná vůči nárazům nebo mechanickému poškození.

Chci vhodné osvětlení

Bezpečnost a kvalita práce závisí také na LED osvětlení hal

Správně zvolené a kvalitní LED osvětlení do hal může ušetřit spoustu nepříjemností i peněz. Světlo totiž musí zajistit bezpečnost zaměstnanců a kvalitu jejich práce. Dobře odvedená práce a bezpečnost spolu totiž velmi souvisí, každé pracovní místo v hale musí být dostatečně osvícené, aby každý zaměstnanec dobře viděl, protože právě dostatečné osvětlení přispívá k lepšímu a efektivnějšímu pracovnímu výkonu a podporuje soustředění.

Rovněž není dobré, aby osvětlení bylo příliš oslňující, příliš by zatěžovalo a unavovalo zrak. Na vše dobře vidět je základ, který platí u všeho. Obzvláště velké nároky jsou pak kladeny na osvětlení ve výrobních halách a skladech, které jsou většinou tmavé a LED Technologie ve svítidlech je často jediným zdrojem světla. I proto je tak důležité mít kvalitní LED osvětlení do hal, skladu nebo výrobních prostor

I LED osvětlení hal musí splňovat normy

LED osvětlení do hal se řídí normou pro osvětlení vnitřních pracovních prostor, která dle typu práce stanovuje minimální požadovanou intenzitu světla. Pro většinu hal je dostačující světlo s intenzitou 200 až 300 luxů, ovšem u některé práce je potřeba osvětlení o síle až 1000 luxů a výše.

Potřebujete poradit s LED osvětlením?

Jelikož do hal přijde větší množství svítidel, chytrým výběrem můžete ušetřit spoustu finančních prostředků - navíc kvalitní LED osvětlení má dlouhou životnost.

Chci nezávazně poptat

Rádi vám pomůže vybrat to nejkvalitnější a nejvýhodnější osvětlení pro vás - pokud mát dotazy nebo chcete vědět více, neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

LED osvětlení do hal musí být kvalitní